Filters
Ara
Kapat

Satış Ortağımız Olun!

Biggdesign nfluencer

Biz Kimiz?

Biggdesign, Biggbrands grubu çatısı altında 2012 yılından beri faaliyet gösteren ve 5 kıtada binlerce kullanıcıyı özel koleksiyon ve tasarımcıların oluşturduğu ürünlerle buluşturan tasarım markamızdır. E-ticaret URL adresi www.biggdesign.com’ dur. Biggdesign kendi sitesi ve E-ticaret Pazar yerleri vasıtasıyla değişik kategorilerde 2500 binden fazla ürün çeşidi ve stoklu çalışma modeliyle tüm dünyaya hizmet vermektedir.

 

Biggdesign tasarımlarında Çağdaş Türk tasarımcıları ve sanatçılarının eserlerinin lisanslarını alır ve yorumlayarak kullanır. Biggdesign markası altında sunulan tüm koleksiyonlar sanat ve tasarım bileşenlerinden oluşur.

Ürünleri tavsiye edin, “Satış Ortağımız” Olun.

Kendinize ait 50,000 takipçi üzerinde bir Instagram, YouTube, veya Facebook hesabınız varsa  Biggdesign Etkileyici Programı'na katılın. Biggdesign Vitrin Sayfanızı oluşturalım. Özel bir URL ile Biggdesign’ da  yerinizi  alın ve seçtiğiniz ürünleri önermek için kullanın.

İndirim Kodu

Müşteriler vitrininizden alışveriş yaptığında, uygun satın alma işlemlerinden para kazanırsınız. İndirim kodu tanımlama ile takipçilerinize özel içeriklerle beğendikleri ürünleri indirimli tanıtın

Biggdesign Influencer
Biggdesign nfluencer

Siz de bu kârlı ortaklığa katılın!

Eğer bu gelir modelinin bir parçası olmak isterseniz lütfen linki tıklayın ve formu doldurun. Size bol kazançlı bir satış ortaklığı dileriz.

SSS

 

Bu programa kimler katılabilir?

Herhangi bir kategorideki takipçi seviyesi ve etkileşim oranı yüksek olan influencerlar bu programa katılabilir. Şu anda hak kazanmak için bir Instagram, YouTube, veya Facebook hesabınızın olması gerekir. Katılım için takipçi sayınız ve etkileşim oranınız esas alınır.

Nasıl başlarım?

Uygun olup olmadığınızı kontrol etmek için "Başlayın" ı tıklayın. Hemen hak kazanmazsanız, uygunluk koşulları zaman içinde değişebileceği için gelecekte tekrar denemenizi öneririz. Uygunluk onayından geçtikten sonra  sayfanızı hemen seçmeye başlayabilirsiniz! 

Biggdesign Influencers programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için info@biggdesign.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Influencer'lara tavsiyelerde bulunmaları için ödeme yapılıyor mu?

Evet. Biggdesign Influencer Programına katılan içerik oluşturucular, kendi linkleri üzerinden elde edilen satış cirosu üzerinden, satış ortağı komisyonu kazanırlar.

Biggdesign Influencer

Satış Başına %15 kazan - Gelir Ortağımız Olun

Satışların hangi paydaş aracılığıyla gerçekleştiği ise müşterilerin web siteleri arasında geçiş yaparken kullandığı paydaş bağlantılarıyla saptanmaktadır. Sitemize trafik göndererek yapılan satışlardan %15’e kadar komisyon kazanabilirsiniz.

Siz de bu kârlı ortaklığa katılın!

Eğer bu gelir modelinin bir parçası olmak isterseniz lütfen linki tıklayın ve formu doldurun. Size bol kazançlı bir satış ortaklığı dileriz.
Satış Ortağımız Olun