Filters
Ara
Kapat

BIGGDESIGN

BIGGDESIGN:
Biggdesign Özel Tasarım Koleksiyonlarının markasıdır.
Biggdesign çalışmaları, Çağdaş Türk Tasarımcıları ve Sanatçılarının koleksiyonlarını yansıttıkları kaliteli ürünler sunar. Hem dinamizm hem özgünlüğü yansıtan giyim, aksesuar, ofis mobil, spor, seyahat, ev yaşamı gibi özel sanatçı tasarımı ürünlerinden oluşuyor.
Biggdesign markasının kendi bünyesinde genç ve dinamik fotografçıları, tasarımcıları, stilistleri, promosyon ve reklam ekibi, markanın kimliği olan ‘tasarım marka’ imajını başarıyla yaratmıştır.
Güzel ve yerel bir marka olarak sanatın evrensel iletişim gücünü kullanarak herkese ve her kesime hitap ediyoruz. Markamızın kapılarını dünyaya açarak büyütmeye ve ülkemiz için tasarım ürünler alanında artı bir değer olmaya devam ediyoruz.

SANATÇI TASARIMI KOLEKSİYONLARIMIZ:
Her Bigdesign Sanatçı Tasarım Koleksiyonunun bir teması vardır. Bu temaların geçici bir dönem aralığında var olmaları yerine, her dönem yaşayan renk, çizim ve desen olmaları için insanların kendini rahat hissedebileceği bir imaja uygun olmasını istedik. Tasarım ürünlerimiz için önemli olan modaya ayak uydurmak değil fakat marka kimliğimizi kendi özgünlüğünü kaybetmeden güncel trendler ile harmanlamamız sonucu, insanın kendi stilini ve rahatlığını bulmasıdır.
Bu yüzden; Biggdesign markası altında sunulan 23 adet sanatçı tasarım koleksiyonları farkındalık yaratmak üzerine, sanat ve kalite bileşenlerinden oluşuyor. Tasarım ürünler yaşamın içinden gelerek, coşku ve neşe, canlı renkler, minimalist, sofistike çizimler ile hayat buluyor.

Markanın güçlü tasarım koleksiyonlarından biri olan ‘Anemoss’, sanatçı Gamze Yalçın’ın Ege esintilerinden ilham alarak yarattığı, beyaz ve mavimsi tonların kullanıldığı ismiyle özdeş bir yaz koleksiyonudur. Ege’de gün doğumundan gün batımına üzerinizde şıklığını hissedeceğiniz bir enerjisi vardır.

‘Gözüm Sende’ Koleksiyonu ilhamını yaşamın hayatımıza kattığı güzelliklerden alıyor ve bize günlük yaşamda görmeyi unuttuğumuz güzellikleri ve değerleri hatırlatıyor.

Marka koleksiyonumuzdan biri olan ‘Nature’ Koleksiyonu sanatçı Aysu Bekar’ın çalışması olup, tamamen doğal güzelliklerden esinlenilmiştir. Gökkuşağı kartelasının sunduğu enerji dolu renklerle yaşam alanınıza keyifli bir şıklık sunuluyor.

Markanın en beğenilen tasarım koleksiyonlarından biri olan Tash Design takıları, sanatçı Çiğdem Serdaroğlu’na aittir. Tasarım ürünler seven kadınlar için üretilmektedir. Her bir takı koleksiyonu mitoloji, tarih, doğa, sembolizm ve dönüşüm dolu kendine özgü, özel bir temayla meydana gelmektedir.

‘Cats in Istanbul’ Koleksiyonu ise Zeynep Pak tarafından evde, sokakta, seyahatte her an karşımıza çıkan sevimli dostlarımıza ithafen tasarlamıştır. En canlı ve en eğlenceli renklere sahip bu koleksiyon yaydığı enerji ile en sevilen özel sanatçı tasarımı ürünlerinden oluşuyor.

‘Peaceful&Stylish’ felsefesini özünde barındıran ‘Biggyoga’ marka koleksiyonumuz, dingin ve sofistike bir tasarımın, pastel renklerle bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ahengi çağrıştırıyor.

‘Burçlar’ koleksiyonumuz her bir burç için ayrı ayrı tasarlanmış olup, astroloji severler için özel sanatçı tasarımı koleksiyonlarımızdan biridir. Lider Koçlar, özgür Kovalar, titiz Başaklar, duygusal Balıklar bu marka koleksiyonu altında bir araya gelerek, dünya sahnesinde bir yıldız gibi parlıyorlar.

‘Mr. Allright Man’ koleksiyonu siyah beyazın tasarım ürünlerine dönüşünü müjdeliyor. Bazen sadece siyah beyazın gücü, bazen de siyah beyazın canlı renklerle buluşması bu koleksiyon tasarımının güçlü duruşuna güç katıyor.

Her bir koleksiyonunda fark yaratma anlayışına sahip olan Biggdesign markası, tasarım ürünlerinin güçlü bir seslenişe sahip olmasına önem veriyor. En iddiali sanatçı tasarım koleksiyonlarını hazırlayarak sevilen bir ‘fashion brand’ olma yolunda kendinden emin olarak ilerliyor.


Yorumunu bırak
Categories
Blog Arşivi